Konsultacja

Konsultacja to spotkanie ze mną podczas, którego zapoznaję się z Państwa problemem. Jeśli to możliwe wyjaśniam prawdopodobne przyczyny zaistniałej sytuacji i zastanawiamy się co może ułatwić funkcjonowanie dziecka czy rodziny. Czasem będzie potrzebne więcej niż jedno spotkanie. Najchętniej zapraszam rodziców razem, wtedy zebrany wywiad jest najpełniejszy, co przekłada się na dobranie lepszych i skuteczniejszych sposobów działania przynoszących poprawę. Choć często jest też tak, że rozmawiam tylko z jednym rodzicem.
  • Pierwsza wizyta: na pierwsze spotkanie zapraszam zazwyczaj bez dziecka, spotykam się z rodzicami i zbieram dokładny wywiad – wtedy też ustalamy cele naszej pracy i umawiamy spotkania z samym dzieckiem, bądź z całą rodziną w gabinecie. Na to spotkanie warto wziąć bądź przesłać mailem opinie/diagnozy od innych specjalistów badających wcześniej dziecko.
  • Kolejne wizyty: po dokonaniu wstępnej diagnozy określone zostają wspólnie kroki prowadzące do rozwiązania problemu, wspierające system rodzinny i dziecko. W trakcie spotkań na bieżąco weryfikowany jest plan działań, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom całego systemu rodzinnego.
  • Obserwacja dziecka w przedszkolu/szkole: Możliwa jest też obserwacja dziecka w jego naturalnym środowisku, bez napięcia towarzyszącego spotkaniu z psychologiem w gabinecie. Taka obserwacja wnosi cenne informacje dotyczące funkcjonowania dziecka.
  • Miejsce: Pracownia Psychologiczno-psychoterapeutyczna "DOBRZE, ŻE JESTEŚ" ul. Pomorska 567 Łódź (Widzew, Nowosolna), możliwa jest także konsultacja on-line
  • Metody pracy: w mojej pracy psychologicznej i terapeutycznej wykorzystuje podejście integracyjne, neurobiologiczne, Porozumienia bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskości
  • Czas spotkania: 50 min.
  • Jak umówić konsultację?: umawianie wizyt odbywa się telefonicznie: 609 858 785

Cennik

Spotkanie Cena za spotkanie
Spotkanie w gabinecie lub on-line 50 min. 200 zł
Obserwacja w przedszkolu/szkole 90-120 min. 250 zł
Wydanie zaświadczenia/opinii poza wizytą 100 zł
Płatność: przelew