Konsultacja

Konsultacja to spotkanie ze mną podczas, którego zapoznaję się z Państwa problemem. Jeśli to możliwe wyjaśniam prawdopodobne przyczyny zaistniałej sytuacji i zastanawiamy się co może ułatwić funkcjonowanie dziecka czy rodziny. Czasem będzie potrzebne więcej niż jedno spotkanie. Najchętniej zapraszam rodziców razem, wtedy zebrany wywiad jest najpełniejszy, co przekłada się na dobranie lepszych i skuteczniejszych sposobów działania przynoszących poprawę. Choć często jest też tak, że rozmawiam tylko z jednym rodzicem.
  • Pierwsza wizyta: na pierwsze spotkanie zapraszam zawsze bez dziecka, spotykam się z rodzicami i zbieram dokładny wywiad – wtedy też ustalamy cele naszej pracy i umawiamy spotkania z samym dzieckiem, bądź z całą rodziną w gabinecie albo w domu. Na to spotkanie warto wziąć bądź przesłać mailem opinie/diagnozy od innych specjalistów badających wcześniej dziecko.
  • Kolejne wizyty: po dokonaniu wstępnej diagnozy określone zostają wspólnie kroki prowadzące do rozwiązania problemu, wspierające system rodzinny i dziecko. W trakcie spotkań na bieżąco weryfikowany jest plan działań, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom całego systemu rodzinnego.
  • Obserwacja dziecka w przedszkolu/szkole: Możliwa jest też obserwacja dziecka w jego naturalnym środowisku, bez napięcia towarzyszącego spotkaniu z psychologiem w gabinecie. Taka obserwacja wnosi cenne informacje dotyczące funkcjonowania dziecka.
  • Miejsce: gabinet na Abramowskiego 1 (Śródmieście), Baby Club Cafe (Widzew, czwartki), możliwa jest także wizyta w Państwa domu lub konsultacja on-line
  • Metody pracy: w mojej pracy psychologicznej i terapeutycznej wykorzystuje podejście systemowe, neurobiologiczne, coachingu opartego na potrzebach, Porozumienia bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskości
  • Czas spotkania: 90 min. pierwsze spotkanie, 60 min. kolejne wizyty

Cennik

SpotkanieCena za pierwsze spotkanieCena za kolejne spotkanie
Spotkanie w gabinecie lub on-line150 zł/90 min120 zł/60 min
Spotkanie w domu w obrębie Łodzi150 zł/90 min150 zł/60 min
Obserwacja w przedszkolu/szkole100 zł
Wydanie zaświadczenia/opinii poza wizytą100 zł
Płatność: przelew