pomoc psychologiczna łódź 2

Konsultacje psychologiczne

LinkedinCover

O MNIE:

Jestem psychologiem dziecięcym, rodzinnym, terapeutą integracji sensorycznej specjalizującym się w pomocy związanej z trudnościami wychowawczymi oraz rozwojowymi dzieci i młodzieży, a także w odbudowywaniu dobrych relacji w rodzinie. Wspieram rodziców, gdy:

 • niepokoi ich zachowanie dziecka i mają wątpliwości, na ile rozwija się prawidłowo;
 • dziecko staje się bardziej lękliwe i wycofane lub bardziej agresywne, nie panuje nad złością i nie przewiduje konsekwencji jej demonstrowania,
 • zmienia sposób zabawy lub nie czerpie już przyjemność z aktywności, które dotychczas sprawiały mu radość,
 • skarży się bóle głowy, brzucha, pojawia się nocne moczenie bez wyraźnej medycznej przyczyny
 • staje się nadpobudliwe, nerwowe, ma trudności z koncentracją uwagi,
 • u dziecka pojawiają się trudności w szkole (nieprawidłowe relacje z rówieśnikami i nauczycielami, przemoc, zachowania agresywne, problem niskiej samooceny, samotności, nieśmiałości, autoagresja, uzależnienia, zaburzenia jedzenia, spadek motywacji do nauki)
 • w rodzinie dzieją się trudne i bolesne sytuacje, jak np. rozwód rodziców, śmierć lub ciężka choroba kogoś bliskiego, narodziny rodzeństwa, i chcą adekwatnie rozmawiać na te tematy z dzieckiem i pomóc mu w przeżywaniu tego, co dla niego trudne;
 • mają poczucie, że dorastające dziecko niepokojąco się od nich oddala bądź tracą z nim kontakt;
 • chcą uzyskać poradę z zakresu seksuologii wieku rozwojowego;
 • szukają pomocy w rozwiązaniu domowych konfliktów;
 • chcą poznać i nauczyć się nowych, bardziej funkcjonalnych/ sprzyjających sposobów postępowania w sytuacjach trudnych dla siebie i dla dziecka;
 • chcą zrozumieć potrzeby dziecka, poprawić jakość ich relacji z dzieckiem, budować bezpieczne wsparcie;
 • pragną pomóc mu zobaczyć jego zasoby i pomóc mu przezwyciężyć to, co jest dla niego trudnością bądź ograniczeniem;
 • pragną lepiej komunikować się w rodzinie;

JAK PRACUJE:

 1. Pierwsza wizyta: na pierwsze spotkanie zapraszam zawsze bez dziecka, spotykam się z rodzicami i zbieram dokładny wywiad – wtedy też ustalamy cele naszej pracy i umawiamy spotkania z samym dzieckiem, bądź z całą rodziną w gabinecie albo w domu.
 2. Kolejne wizyty: po dokonaniu wstępnej diagnozy określone zostają wspólnie kroki prowadzące do rozwiązania problemu, wspierające system rodzinny i dziecko. W trakcie spotkań na bieżąco weryfikowany jest plan działań, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom całego systemu rodzinnego.
 3. Metody pracy: w mojej pracy psychologicznej i terapeutycznej wykorzystuje podejście systemowe, nerobiologiczne, coachingu opartego na potrzebach, Porozumienia bez Przemocy oraz Attachment Parenting (Rodzicielstwo Bliskości)

CENNIK:

 • Konsultacja psychologiczna - 110zł/ 60 min
 • Wizyta domowa - 130zł/ 60 min
 • Obserwacja dziecka w przedszkolu/szkole- 100 zł
 • Domowe konsultacje wychowawcze min.2 h - 250 zł
 • Wydanie zaświadczenia/opinii poza wizytą- 100 zł

Konsultacje odbywają się w Baby Club Cafe na ul. Tansmana 5 (Łódź-Widzew), w gabinecie ul. Abramowskiego 1 (I piętro, domofon 11, Łódź-Śródmieście) lub podczas wizyt domowych.

KONTAKT:

Wizyty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 oraz soboty do godz. 15:00

Tel.609 858 785

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MOJA DROGA:

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna, dalej związałam się z Instytutem Eriksonowskim, gdzie kończyłam szkolenia z terapii systemowej w ramach szkoły psychoterapii. Następnie swoją edukację kontynuowałam w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie, gdzie ukończyłam Szkołę  Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji, kończąc kursy "Jak mówic żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły." oraz "Rodzeństwo bez rywalizacji" dla realizatorów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Moja droga ścisle związała się również Porozumieniem bez przemocy (Nonviolent Communication) na Collegium Civitas, gdzie pod okiem certyfikowanych trenerów skończyłam studia podyplomowe z tego kierunku oraz studia trenerskie NVC. Mój warsztat pracy niezwykle też wzbogaciło szkolenie Coachingu opartego na potrzebach z Pernille Plantener oraz Mindfulness-based stress reduction. Wiedzę i inspirację z pscyhologii rozwojowej dodatkowo czerpie z kursów Rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów Agnieszki Stein. Stale kształcę się uczestnicząc w różnorodnych warsztatach i konferencjach rozwojowych dla profesjonalistów zwłaszcza pogłębiając swoją wiedzę z obszaru nerobiologii i samoregulacji. Obecnie kształcę się z terapii NeuroAffective Relational Model™ (NARM™) . To model terapii i rozwoju,  który podkreśla pracę z mocnymi stronami, a także z samymi objawami. Koncentruje się on na zasobach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, aby wspierać rozwijanie coraz większych umiejętności samoregulacji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, celem stałego podnoszenia swoich kompetencji i zasobów osobistych oraz świadczenia najwyższej jakości usług psychologicznych. Udzielam konsultacji psychologicznych i wychowawczych. Posiadam doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami. Współpracuje z placówkami oświatowymi oraz NGO w zakresie warsztatów psychoedukacyjnych. Aktywnie staram się tez tworzyć przestrzeń edukacyjną poprzez realizowane projekty, w tym za jeden z ważniejszych uważam Festiwal Rodzicielstwa Bliskości w Łodzi, którego współtworzyłam od 2015 do 2017 roku.

Facebook Twitter Google+ Pinterest